Oto Kilit

  İmmobilizer Oto Anahtarı Hizmeti

   Oto anahtarlarınızda sorun mu var? Otomobilinize yedek anahtar mı gerekiyor?
 Immobilizer Anahtar Tamir ve Yedek Anahtar Yapım işlemleri için Eskişehir Oto Anahtar Merkezi İkizler Anahtar hizmetinizde...

 

  Audi, BMW, Mercedes, Alfa Romeo, Opel, Peugeot, Ford, Fiat, Hyundai, Citroen, Renault, Skoda, Wolkswagen, Mazda, Honda, Toyota marka araçlarınız için model ayrımı olmaksızın bilgisayar destekli anahtar kopyalama metodumuz ile yedeğini çoğaltabilirsiniz.

 

 Kumandalı Anahtar

  Zaman içerisinde yıpranan, kırılan, aşınan veya kaybolan oto kumandalarınız, oto kumanda kasaları ve anahtar kaplarınız için orjinal kumanda kasaları ve anahtar kabı çeşitlerimizle Eskişehir İkizler Anahtar olarak hizmetinizdeyiz.

 

 Oto Kilit Tamir ve Bakımı

Oto kilitlerinde ve kilit aksamlarında meydana gelen tüm sorunlarınıza araç marka ve model farkı olmadan hızlı çözümler üreten İkizler Anahtar ayrıca oto anahtarlarınızda zaman içinde yaşanabilecek sorunlarınız içinde marka ve model ayrımı olmaksızın kalıcı çözümler sunmaktadır.
 

 Oto Çilingir Hizmeti

  Eskişehir'de her marka ve model otolarınız için hasarsız bir şekilde oto çilingir hizmeti vermekteyiz.

 

İmmobilizer Nedir?

 

İmmobilizer otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Bu nedenle İmmobilizer olan otomobiller, "düz kontak" yapılamaz ve çalınmaları çok daha güçtür.

 

İmmobilizer kelimesinin Türkçe'de kullanılan ve yaygınlaşmış bir karşılığı henüz yoktur ve halen bu teknik orjinal dildeki karşılığı ile anılmaktadır. Ancak zaman zaman İmmobilizer yerine "çipli oto anahtarı sistemi" teriminin kullanıldığı da rastlanmaktadır. Aynı şekilde "elektronik motor kilitleme", "çipli motor kilidi" gibi terimlerin immobilizer için kullanılması da düşünülebilir.

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım